влевовправо

Стрічка крапельна з плоским емітером Ø16мм 20см 6мил 1.38л 1000м FLORA (5076614)
- В наличии
- Код: 10659-02
2 398 ₴
+380 (68) 489-79-98
- +380 (66) 422-50-06
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Flora |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 9,0 кг |
| Вид | Крапельна стрічка |
| Витрата води однієї крапельниці | 1,38 л/год |
| Расстояние между водовыпусками/эмиттерами | 20 см |
| Гарантія | 1 місяць |
| Довжина у бухті | 1000 метрів |
| Диаметр ленты | 16 мм |
| Колір виробу | Чорний |
| Комплектация | Стрічка |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал изделия | Первинна сировина |
| Основні переваги | Довговічність. Доступність. Стійкість до зовнішніх факторів. Стійкість до засмічення. |
| Особенности | Для крапельного поливу городу; Гумовий шланг; Якісний |
| Назначение | Для малини; Для полуниці; Для ожини; Для овочів; Для помідорів; Для кукурудзи; Для гарбузів; Для аґруса; Для кабачків |
| Рабочее давление | 0,5 - 1 бар |
| Тип | Емітерна |
| Тип емітера | Плоский |
| Товщина стінки стрічки | 0,1524 мм |
| Товщина стінки стрічки, MIL | 6 MIL |
- Цена: 2 398 ₴

