влевовправо

Стрічка крапельна з плоским емітером Ø16мм 30см 6мил 1.38л 500м FLORA (5076304)
- В наличии
- Код: 10653-02
1 199 ₴
+380 (68) 489-79-98
- +380 (66) 422-50-06
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Flora |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4,5 кг |
| Вид | Крапельна стрічка |
| Витрата води однієї крапельниці | 1,38 л/год |
| Расстояние между водовыпусками/эмиттерами | 30 см |
| Гарантія | 1 місяць |
| Довжина у бухті | 500 метрів |
| Диаметр ленты | 16 мм |
| Колір виробу | Чорний |
| Комплектация | Стрічка |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал изделия | Первинна сировина |
| Основні переваги | Довговічність. Доступність. Стійкість до зовнішніх факторів. Стійкість до засмічення. |
| Особенности | Для крапельного поливу городу; Гумовий шланг; Якісний |
| Назначение | Для полуниці; Для перцю; Для огірків; Для картоплі |
| Рабочее давление | 0,5 - 1 бар |
| Тип | Емітерна |
| Тип емітера | Плоский |
| Товщина стінки стрічки | 0,1524 мм |
| Товщина стінки стрічки, MIL | 6 MIL |
- Цена: 1 199 ₴

