
Шланг Універсал прозорий 6×1,0мм 100м FLORA (5067724)
- В наличии
- Код: 10613-02
737 ₴
+380 (68) 489-79-98
- +380 (66) 422-50-06
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Flora |
| Страна производитель | Китай |
| Количество слоев | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4,2 кг |
| Вид | Садовий шланг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина у бухті | 100 метрів |
| Діаметр шланга внутрішній | 5 мм |
| Діаметр шланга, дюйми (мм) | 6 мм |
| Колір виробу | Прозорий |
| Комплектация | Універсальний шланг для поливу в бухті. |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Максимальний тиск, атм | 2 атм |
| Материал изделия | Силикон |
| Нормативний термін служби | Необмежений |
| Основні переваги | Еластичний. Екологічний. Не токсичний. Не містить кадмій та барій. Не містить свинець. Захист від утворення водоростей. Не скручується. |
| Особенности | Стійкий до УФ променів |
| Назначение | Для саду; Для городу; Для дому; Для дачі; Для поливу |
| Температурний діапазон використання | від -5°С до +55°С |
| Тип | Поливальний шланг; Універсальний; Гнучкий |
| Тиск на розрив | 5 атм |
- Цена: 737 ₴
