влевовправо

Шланг для поливу SUNFLEX 1/2" - 50м Bradas Польща жовтий WMS1/250
- В наличии
- Код: 10599-02
1 181 ₴
+380 (68) 489-79-98
- +380 (66) 422-50-06
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | BRADAS |
| Страна производитель | Польша |
| Количество слоев | 3 |
| Цвет | Желтый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4,0 кг |
| Вид | Садовий шланг |
| Довжина у бухті | 50 метрів |
| Діаметр шланга внутрішній | 12,5 мм |
| Діаметр шланга, дюйми (мм) | 1/2 (15 мм) |
| Колір виробу | Жовтий |
| Комплектация | Шланг для поливу в бухті. |
| Страна регистрации бренда | Польша |
| Максимальний тиск, атм | 8 атм |
| Материал изделия | ПВХ |
| Нормативний термін служби | Необмежений |
| Основні переваги | Висока міцність, зносостійкість, стійкість до перепадів температур, заломів та скручуванню. |
| Особенности | Еластичний; Армований; Стійкий до УФ променів; Стійкий до наростання водоростей; Без фталатів |
| Назначение | Для саду; Для городу; Для дому; Для дачі; Для поливу |
| Температурний діапазон використання | від -10°С до +60°С |
| Тип | Поливальний шланг; Гнучкий |
| Тиск на розрив | 15 атм |
- Цена: 1 181 ₴

