
Шланг для поливу "Райдуга - Сонечко" 3/4 - 20м, армований EVCI Plastik
- В наличии
- Код: 10591-02
776 ₴
+380 (68) 489-79-98
- +380 (66) 422-50-06
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Evci Plastik |
| Страна производитель | Украина |
| Количество слоев | 3 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3,0 кг |
| Вид | Садовий шланг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина у бухті | 20 метрів |
| Діаметр шланга внутрішній | 19 мм |
| Діаметр шланга, дюйми (мм) | 3/4 (20 мм) |
| Колір виробу | Жовтий |
| Комплектация | Шланг для поливу в бухті. |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Максимальний тиск, атм | 5 атм |
| Материал изделия | ПВХ |
| Нормативний термін служби | Необмежений |
| Основні переваги | Стійкі до розривів і пошкоджень. Зберігають гнучкість і еластичність в широкому діапазоні температур. Тривалий термін використання. |
| Особенности | Недорогий; Армований; Еластичний; Стійкий до УФ променів |
| Назначение | Для саду; Для городу; Для дому; Для дачі; Для поливу |
| Температурний діапазон використання | від -5°С до +60°С |
| Тип | Поливальний шланг; Гнучкий |
| Тиск на розрив | 15 атм |
- Цена: 776 ₴
