
Мотопомпа бензинова Aquatica AQ60CX (772533) 18к.с. Hmax 35м Qmax 120м³/год (4-х тактний)
- В наличии
- Код: 772533
18 519 ₴
- +380 (66) 422-50-06

Каждый дачник хоть раз в жизни сталкивался с проблемами «сухого сезона». Чтобы упростить полив приусадебного участка, специалисты рекомендуют приобрести качественную, надежную и производительную бензиновую мотопомпу для воды.
Характерные особенности бензинового насоса для воды
-
Данная модель имеет довольно компактные размеры, так что оборудование не будет захламлять пространство в помещении.
-
Неоспоримым плюсом выступает мощный и эффективный двигатель, позволяющий создавать напор до 30+ метров
-
Модель практически универсальна, вы можете использовать стандартные поливные шланги.
Преимущества сотрудничества с нашей компанией
-
Мы предоставляем нашим покупателям только качественный и проверенный продукт, который уже прошел все возможные сертификации.
-
Наши цены приятно вас удивят, ведь вы получите возможность сэкономить свои деньги.
Лучший выбор на Украинском рынке!
|
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aquatica |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтервал між пуском та подачею води | Не більше 120 секунд |
| Бренд | Aquatica |
| Вес | 44,0 кг |
| Вид | Бензинова мотопомпа |
| Вид палива | Бензин |
| Висота напору, м | 35 метрів |
| Висота подачі, метри | 35 |
| Витрати палива до, г/кВт*год | 325 |
| Водневий показник води (рН) | 6.5 - 8.5 |
| Габаритні розміри (ШхДхВ), мм | 560 х 450 х 470 |
| Гарантія | 2 роки |
| Диффузор | Чавун з антикорозійним покриттям |
| Діаметр всмоктувального патрубка, дюйми (мм) | 4 (100мм) |
| Діаметр напірного патрубка, дюйми (мм) | 4 (100мм) |
| Діаметр патрубка для шланга | 100 мм |
| Класс | Побутовий; Професійний |
| Коліньчатий вал | Легована сталь |
| Комплектация | Мотопомпа, ущільнююча прокладка, затиск (хомут), з'єднувальний патрубок, фільтр грубої очистки. |
| Корпус насосної частини | Алюмінієвий сплав |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Кількість робочих коліс | 1 |
| Максимальна продуктивність, літри / хвилину | 2000 |
| Максимальна продуктивність, м³ / год | 120 |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, ℃ | +40 ℃ |
| Максимальная температура окружающей среды | +40 ℃ |
| Максимальний вміст мулу або піску | не більше 1500 г/м³ |
| Максимальний розмір частинок, мм | 10 мм |
| Максимальний тиск, атмосфери | 3,5 |
| Материал рабочего колеса | Чугун |
| Матеріал корпуса | Алюмінієвий сплав |
| Механізм газорозподілу | OHV (нижній розподільний вал, верхнє розташування клапанів) |
| Модель двигуна внутрішнього згоряння | AT190F |
| Назначение | Для чистої води; Для поливу; Для слабозабрудненої води |
| Об'єм масла в піддоні, л | 1,1 літри |
| Об'єм паливного бака, л | 6,0 літрів |
| Паливо: бензин неетильований марки АІ-92, АІ-95 | Тільки бензин |
| Потужність двигуна, к.с. | 18 |
| Потужність насоса, кВт | 13,0 кВт |
| Принцип действия | Відцентровий |
| Продуктивність, л/хв | 2000 л/хв |
| Продуктивність, м³/год | 120.0 м.куб/год |
| Робоче колесо | Вихрового типу |
| Система зажигания | TCI (Напівпровідникова безконтактна) |
| Тип | Чотирьохтактна |
| Тип двигателя | Одноциліндровий чотиритактний бензиновий, повітряного охолодження. |
| Тип запуску мотопомпи | Ручний |
| Тип подключения | Різьбовий |
| Час безперервної роботи, год | 2,6 |
| Число оборотів колінчастого валу ДВЗ максимальне, об/хв | 3600 |
| Число оборотів холостого ходу ДВЗ, об/хв | 1400 |
- Цена: 18 519 ₴







