влевовправо

Душова система TOPAZ LEXI TL 21702-H57-BL без виливу, комплект Н-155см, Чорний
- В наличии
- Код: 9694900304194869
7 830 ₴
+380 (68) 489-79-98
- +380 (66) 422-50-06
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Системы для Душа
Качественные системы для ванной комнаты изготавливаются из латуни, но имеют разное покрытие. Метод носит название гальванизация – покрытие изделия металлом путем электролиза.
При выборе сантехнических изделий следует обратить внимание на – внешний вид.
Наша Компания предлагает только самые лучшие и красивые Душевые Системы!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Topaz |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | TOPAZ |
| Вид | Зі змішувачем |
| Висота штанги тропічного душу, см | 155 |
| Витрати води верхннього тропичного душу | 5,6 л/хв |
| Витрати води ручного душу | 6,4 л/хв |
| Витрати води, л/хв | до 11 л/хв |
| Відстань між центрами труб | 150 ± 20 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Довжина душового шланга в комплекті | 150 см |
| Довжина змішувача, мм | 143 |
| Довжина кронштейна Тропічного душу (від стінки) | 40 см |
| Душовий гарнітур у комплекті | Є |
| Діаметр картриджу змішувача | 35 мм |
| Діаметр підключення підведення води | 1/2" |
| Діаметр різьблення підключення душового шланга | 1/2" |
| Зміна висота штанги | від 1040 до 1550 мм |
| Колір виливу | Чорний |
| Колір виробу | Чорний |
| Комплектация | Душова система, штанга для Тропічного душу, лійка Тропічний душ, душова лійка ручна, душовий шланг, комплект ексцентриків, комплект кріплень, сертифікат якості, інструкція, гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Кут обертання тропічного душу | 20⁰ |
| Кількість виводів | На 2 споживача |
| Кількість отворів для монтажу | 3 |
| Кількість режимів ручної душової лійки | 1 |
| Материал изделия | Латунь |
| Матеріал картриджа змішувача | Кераміка |
| Механізм змішування | Картридж |
| Модельний ряд | LEXI |
| Назначение | Для душу |
| Наявність донного клапана | Немає |
| Наявність термостата | Немає |
| Оптимальний тиск води | до 5 атм. |
| Поверхность | Матовая |
| Підключення душ. системи | До водопроводу |
| Розмір душової лійки | 110 х 70 мм |
| Розмір лійки тропічного душу | 250 х 250 мм |
| Система запобігання скручування шлангу | Є |
| Способ монтажа | Настенный |
| Тип | Без виливу; З тропічним душем |
| Тип кріплення змішувача | Ексцентрики; Шурупи з дюбелем |
| Тип лійки | На 1 режим |
| Тип перемикання на душ | Важелевий |
| Тип підведення води | Жорсткий |
| Форма лійки ручного душу | Прямокутна |
| Форма лійки тропічного душу | Квадратна |
| Функция экономии воды | Є |
| Ширина змішувача, мм | 215 |
- Цена: 7 830 ₴




