влевовправо

Душова система Globus Lux WIEN SBT2-SH-02 Нержавійка, з виливом, лійка Тропік D25, комплект
- В наличии
- Код: 9694900304192332
3 353 ₴
+380 (68) 489-79-98
- +380 (66) 422-50-06
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Системы для Душа
Качественные системы для ванной комнаты изготавливаются из латуни, но имеют разное покрытие. Метод носит название гальванизация – покрытие изделия металлом путем электролиза.
При выборе сантехнических изделий следует обратить внимание на – внешний вид.
Наша Компания предлагает только самые лучшие и красивые Душевые Системы!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Globus Lux |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | З виливом; З тропічним душем |
| Материал изделия | Нержавійка |
| Довжина змішувача, мм | 188 |
| Довжина виливу, мм | 176 |
| Тип лійки | На 1 режим |
| Тип підведення води | Жорсткий |
| Бренд | Globus Lux |
| Витрати води, л/хв | до 13 л/хв |
| Тип виливу (носика) | Стаціонарний |
| Колір виробу | Нержавіюча сталь |
| Основні переваги | 1. Зносостійкість, 2. Довговічність в експлуатації, 3. Корозійна стійкість, 4. Термостійкість, 5. Елегантність форм, 6. Міцність та надійність, 7. Висока функціональність, 8. Використання якісних екологічно чистих матеріалів, 9. Економія води. |
| Оптимальний тиск води | до 4 атм. |
| Комплектация | Душова система, штанга для Тропічного душу, лійка Тропічний душ, душова лійка ручна, душовий шланг, комплект ексцентриків, комплект кріплень, сертифікат якості, інструкція, гарантійний талон |
| Наявність донного клапана | Немає |
| Матеріал картриджа змішувача | Кераміка |
| Поверхность | Глянцевая |
| Функция экономии воды | Є |
| Механізм змішування | Картридж |
| Вид | Зі змішувачем |
| Гарантія | 5 років |
| Модельний ряд | WIEN |
| Діаметр картриджу змішувача | 40 мм |
| Назначение | Для душу; Для ванни |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Кількість отворів для монтажу | 3 |
| Діаметр підключення підведення води | 1/2" |
| Тип кріплення змішувача | Ексцентрики; Шурупи з дюбелем |
| Наявність термостата | Немає |
| Способ монтажа | Настенный |
| Обертання виливу (носика) | Не поворотний |
| Тип перемикання на душ | Важелевий |
| Розмір душової лійки | ø 100мм |
| Форма лійки ручного душу | Кругла |
| Система запобігання скручування шлангу | Є |
| Кількість виводів | На 3 споживача |
| Довжина душового шланга в комплекті | 150 см |
| Витрати води ручного душу | 6,6 л/хв |
| Душовий гарнітур у комплекті | Є |
| Діаметр різьблення підключення душового шланга | 1/2" |
| Кількість режимів ручної душової лійки | 1 |
| Ширина змішувача, мм | 210 |
| Відстань між центрами труб | 150 ± 20 мм |
| Висота штанги тропічного душу, см | 125 |
| Розмір лійки тропічного душу | 250 х 250 мм |
| Зміна висота штанги | від 900 до 1250 мм |
| Довжина кронштейна Тропічного душу (від стінки) | 40 см |
| Витрати води верхннього тропичного душу | 5,8 л/хв |
| Форма лійки тропічного душу | Кругла |
| Кут обертання тропічного душу | 20⁰ |
| Підключення душ. системи | До водопроводу |
- Цена: 3 353 ₴




