влевовправо

Змішувач для душу вбудований TOPAZ ODISS TO 08115-H13 Smart box/3 виходи, Комплект, Хром
- В наличии
- Код: 9694900304195955
17 182 ₴
+380 (68) 489-79-98
- +380 (66) 422-50-06
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Системы для Душа
Качественные системы для ванной комнаты изготавливаются из латуни, но имеют разное покрытие. Метод носит название гальванизация – покрытие изделия металлом путем электролиза.
При выборе сантехнических изделий следует обратить внимание на – внешний вид.
Наша Компания предлагает только самые лучшие и красивые Душевые Системы!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Topaz |
| Страна производитель | Польша |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | TOPAZ |
| Вид | Зі змішувачем |
| Висота змішувача, мм | 165 |
| Витрати води верхннього тропичного душу | 5,6 л/хв |
| Витрати води ручного душу | 6,4 л/хв |
| Витрати води, л/хв | до 11 л/хв |
| Гарантія | 5 років |
| Довжина виливу, мм | 185 |
| Довжина душового шланга в комплекті | 150 см |
| Довжина кронштейна Тропічного душу (від стінки) | 40 см |
| Душовий гарнітур у комплекті | Є |
| Діаметр картриджу змішувача | 35 мм |
| Діаметр підключення підведення води | 1/2" |
| Діаметр різьблення підключення душового шланга | 1/2" |
| Колір виливу | Хром |
| Колір виробу | Хром |
| Комплектация | Змішувач, внутрішній блок, кронштейн для Тропічного душу, лійка Тропічний душ, душова лійка ручна, душовий шланг, вилив, комплект кріплень, сертифікат якості, інструкція, гарантійний талон. |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Кут обертання тропічного душу | 20⁰ |
| Кількість виводів | На 3 споживача |
| Кількість отворів для монтажу | 4 |
| Кількість режимів ручної душової лійки | 1 |
| Материал изделия | Латунь |
| Матеріал картриджа змішувача | Кераміка |
| Механізм змішування | Картридж |
| Модельний ряд | ODISS |
| Назначение | Для душу; Для душової кабіни; Для ванни |
| Наявність донного клапана | Немає |
| Наявність термостата | Немає |
| Оптимальний тиск води | до 5 атм. |
| Поверхность | Глянцевая |
| Підключення змішувача | До водопроводу |
| Розмір душової лійки | 200 х 80 мм |
| Розмір лійки тропічного душу | 250 х 250 мм |
| Система запобігання скручування шлангу | Є |
| Способ монтажа | Скрытый |
| Тип | SMART box; З виливом; З тропічним душем |
| Тип кріплення змішувача | Внутрішній блок |
| Тип лійки | На 1 режим |
| Тип перемикання на душ | Важелевий |
| Тип підведення води | Жорсткий |
| Форма лійки ручного душу | Прямокутна |
| Форма лійки тропічного душу | Квадратна |
| Функция экономии воды | Є |
| Ширина змішувача, мм | 118 |
- Цена: 17 182 ₴







