влевовправо

Змішувач для душу Globus Lux Solly GLSO-0105S + трубка + Лійка Метал, прихованого монтажу
- В наличии
- Код: 8694900302655
4 120 ₴
+380 (68) 489-79-98
- +380 (66) 422-50-06
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Системы для Душа
Качественные системы для ванной комнаты изготавливаются из латуни, но имеют разное покрытие. Метод носит название гальванизация – покрытие изделия металлом путем электролиза.
При выборе сантехнических изделий следует обратить внимание на – внешний вид.
Наша Компания предлагает только самые лучшие и красивые Душевые Системы!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Globus Lux |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Globus Lux |
| Вид | Одноважільний; Без виливу |
| Висота змішувача, мм | 172 |
| Витрати води верхннього тропичного душу | 5,8 л/хв |
| Витрати води, л/хв | до 13 л/хв |
| Гарантія | 5 років |
| Довжина змішувача, мм | 100 |
| Довжина кронштейна Тропічного душу (від стінки) | 20 см |
| Душовий гарнітур у комплекті | Немає |
| Діаметр картриджу змішувача | 40 мм |
| Діаметр підключення підведення води | 1/2" |
| Діаметр різьблення підключення душового шланга | 1/2" |
| Колір виробу | Хром |
| Комплектация | Змішувач, внутрішній блок, кронштейн для Тропічного душу, лійка Тропічний душ, сертифікат якості, інструкція, гарантійний талон. |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Кут обертання тропічного душу | 20⁰ |
| Кількість виводів | На 1 споживача |
| Кількість отворів для монтажу | 2 |
| Материал изделия | Латунь |
| Матеріал картриджа змішувача | Кераміка |
| Механізм змішування | Картридж |
| Модельний ряд | Solly |
| Назначение | Для душу; Для душової кабіни |
| Наявність донного клапана | Немає |
| Наявність термостата | Немає |
| Оптимальний тиск води | до 4 атм. |
| Основні переваги | 1. Зносостійкість, 2. Довговічність в експлуатації, 3. Корозійна стійкість, 4. Термостійкість, 5. Елегантність форм, 6. Міцність та надійність, 7. Висока функціональність, 8. Використання якісних екологічно чистих матеріалів, 9. Економія води. |
| Поверхность | Глянцевая |
| Підключення змішувача | До водопроводу |
| Розмір лійки тропічного душу | 60 х 60 мм |
| Способ монтажа | Скрытый |
| Тип | Вбудований змішувач; З тропічним душем |
| Тип кріплення змішувача | Внутрішній блок |
| Тип підведення води | Жорсткий |
| Форма лійки тропічного душу | Кругла |
| Функция экономии воды | Є |
| Ширина змішувача, мм | 172 |
- Цена: 4 120 ₴



