влевовправо

Змішувач гігієнічний TOPAZ SARDINIA TS 087106-H20 прихованого монтажу, латунь, комплект
- В наличии
- Код: 9694900304191008
2 515 ₴
+380 (68) 489-79-98
- +380 (66) 422-50-06
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Системы для Душа
Качественные системы для ванной комнаты изготавливаются из латуни, но имеют разное покрытие. Метод носит название гальванизация – покрытие изделия металлом путем электролиза.
При выборе сантехнических изделий следует обратить внимание на – внешний вид.
Наша Компания предлагает только самые лучшие и красивые Душевые Системы!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Topaz |
| Страна производитель | Польша |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | TOPAZ |
| Вид | Одноважільний; З бідеткою |
| Витрати води, л/хв | до 11 л/хв |
| Гарантія | 5 років |
| Довжина душового шланга в комплекті | 150 см |
| Довжина змішувача, мм | 100 |
| Душовий гарнітур у комплекті | Є |
| Діаметр картриджу змішувача | 35 мм |
| Діаметр підключення підведення води | 1/2" |
| Діаметр різьблення підключення душового шланга | 1/2" |
| Колір виробу | Хром |
| Комплектация | Змішувач, внутрішній блок, лійка гігієнічного душу, шланг для лійки гігієнічного душу, тримач лійки гігієнічного душу, комплект підведення води, комплект кріплень, інструкція, гарантійний талон. |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Кількість виводів | На 1 споживача |
| Кількість отворів для монтажу | 1 |
| Кількість режимів ручної душової лійки | 1 |
| Материал изделия | Латунь |
| Матеріал картриджа змішувача | Кераміка |
| Механізм змішування | Картридж |
| Модельний ряд | SARDINIA |
| Назначение | Для біде; Для гігієнічного душу |
| Наявність донного клапана | Немає |
| Наявність термостата | Немає |
| Оптимальний тиск води | до 5 атм. |
| Поверхность | Глянцевая |
| Підключення змішувача | До водопроводу |
| Розмір лійки гігієнічного душу | 118 х 57 мм |
| Система запобігання скручування шлангу | Є |
| Способ монтажа | Прихований; Настінний |
| Тип | Вбудований змішувач |
| Тип кріплення змішувача | Внутрішній блок |
| Тип лійки | На 1 режим |
| Тип перемикання на душ | Важелевий |
| Тип підведення води | Жорсткий |
| Форма лійки гігієнічного душу | Прямокутна |
| Функция экономии воды | Є |
- Цена: 2 515 ₴



