влевовправо

Смеситель для кухни под осмос Globus Lux GLLR-0777-1-ONIX на Гайці, латунь, Чорний
- Нет в наличии
- Код: 9694900304193919
2 277 ₴
+380 (68) 489-79-98
- +380 (66) 422-50-06
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Смесители для Дома
Качественные смесители изготавливаются из латуни, но имеют разное покрытие. Метод носит название гальванизация – покрытие изделия металлом путем электролиза.
При выборе сантехнических изделий следует обратить внимание на – внешний вид.
Наша Компания предлагает только самые лучшие и красивые смесители!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Globus Lux |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Globus Lux |
| Вбудований кран для питної води | Є |
| Вид | Двоважільний; Комбінований |
| Висота виливу, мм | 300 |
| Висота змішувача, мм | 335 |
| Витрати води, л/хв | до 14 л/хв |
| Гарантія | 5 років |
| Джерело живлення фотоелемента | Немає |
| Довжина виливу, мм | 233 |
| Довжина гнучкої підводки | 45 см |
| Довжина змішувача, мм | 310 |
| Діаметр картриджу змішувача | 40 мм |
| Діаметр монтажного отвору | 35 мм |
| Діаметр підключення підведення води | М10 х 1/2" |
| Колір виливу | Чорний |
| Колір виробу | Чорний |
| Комплектация | Змішувач, гнучке підведення води, Quick fitting 1/4"-1/2" (зовнішнє різьблення), комплект кріплень, інструкція, гарантійний талон. |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Кількість отворів для монтажу | 1 |
| Материал изделия | Латунь |
| Матеріал картриджа змішувача | Кераміка |
| Механізм змішування | Картридж |
| Модельний ряд | ONIX |
| Назначение | Для питної води; Для кухні; Для кухонної мийки; Для гранітної мийки |
| Наявність донного клапана | Немає |
| Наявність термостата | Немає |
| Обертання виливу (носика) | Поворотний на 360 градусів |
| Оптимальний тиск води | до 4 атм. |
| Поверхность | Глянцевая |
| Підключення змішувача | До фільтру; До водопроводу |
| Способ монтажа | Врезной |
| Тип | Консольний змішувач; Для питної води |
| Тип виливу (носика) | Поворотний |
| Тип кріплення змішувача | Гайка |
| Тип підведення води | Гнучкий |
| Функция экономии воды | Є |
- Цена: 2 277 ₴



