влевовправо

Смеситель для биде DOMINO BLITZ DBC-106
- В наличии
- Код: 8694900302984
786 ₴
+380 (68) 489-79-98
- +380 (66) 422-50-06
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Смесители для Дома
Качественные смесители изготавливаются из латуни, но имеют разное покрытие. Метод носит название гальванизация – покрытие изделия металлом путем электролиза.
При выборе сантехнических изделий следует обратить внимание на – внешний вид.
Наша Компания предлагает только самые лучшие и красивые смесители!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Domino |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | DOMINO |
| Вбудований кран для питної води | Немає |
| Вид | Одноважільний |
| Висота виливу, мм | 40 |
| Висота змішувача, мм | 100 |
| Витрати води, л/хв | до 11 л/хв |
| Гарантія | 5 років |
| Джерело живлення фотоелемента | Немає |
| Довжина гнучкої підводки | 45 см |
| Довжина змішувача, мм | 120 |
| Діаметр картриджу змішувача | 40 мм |
| Діаметр підключення підведення води | М10 х 1/2" |
| Зміна висота виливу | від 5,5 см. до 7 см. |
| Колір виливу | Хром |
| Колір виробу | Хром |
| Комплектация | Змішувач, комплект кріплень з декоративними чашками, інструкція, гарантійний талон. |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Кількість отворів для монтажу | 1 |
| Материал изделия | Латунь |
| Матеріал картриджа змішувача | Кераміка |
| Механізм змішування | Картридж |
| Модельний ряд | BLITZ |
| Назначение | Для біде; Для гігієнічного душу |
| Наявність донного клапана | Немає |
| Наявність термостата | Немає |
| Обертання виливу (носика) | Не поворотний |
| Оптимальний тиск води | до 5 атм. |
| Основні переваги | 1. Зручність в експлуатації, 2. Надлегкий в управлінні, 3. Елегантність форм і надійність, 4. Керамічний вузол змішування, 5. Сучасний картридж, 6. Підходить для проточних нагрівачів, 7. Аератор із пластиковою сіткою, 8. Висока функціональність. |
| Поверхность | Глянцевая |
| Підключення змішувача | До водопроводу |
| Способ монтажа | Врезной |
| Тип | Консольний змішувач |
| Тип виливу (носика) | Стаціонарний |
| Тип кріплення змішувача | Шпильки |
| Тип лійки | На один режим |
| Тип підведення води | Гнучкий |
| Функция экономии воды | Немає |
- Цена: 786 ₴



