влевовправо

Смеситель для душа Globus Lux Koln GLK-105N латунь, комплект
- В наличии
- Код: 9694900304189884
988 ₴
+380 (68) 489-79-98
- +380 (66) 422-50-06
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Смесители для Дома
Качественные смесители изготавливаются из латуни, но имеют разное покрытие. Метод носит название гальванизация – покрытие изделия металлом путем электролиза.
При выборе сантехнических изделий следует обратить внимание на – внешний вид.
Наша Компания предлагает только самые лучшие и красивые смесители!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Globus Lux |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Globus Lux |
| Вид | Одноважільний; Без виливу |
| Висота змішувача, мм | 125 |
| Витрати води ручного душу | 6,6 л/хв |
| Витрати води, л/хв | до 14 л/хв |
| Відстань між центрами труб | 150 ± 20 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Довжина душового шланга в комплекті | 150 см |
| Довжина змішувача, мм | 140 |
| Душовий гарнітур у комплекті | Є |
| Діаметр картриджу змішувача | 40 мм |
| Діаметр підключення підведення води | 1/2" |
| Діаметр різьблення підключення душового шланга | 1/2" |
| Колір виливу | Хром |
| Колір виробу | Хром |
| Комплектация | Змішувач, душовий гарнітур, комплект підведення води, комплект кріплень, інструкція, гарантійний талон. |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Кількість виводів | На 1 споживача |
| Кількість отворів для монтажу | 2 |
| Кількість режимів ручної душової лійки | 1 |
| Материал изделия | Латунь |
| Матеріал картриджа змішувача | Кераміка |
| Механізм змішування | Картридж |
| Модельний ряд | KOLN |
| Назначение | Для душу; Для душової кабіни |
| Наявність донного клапана | Немає |
| Наявність термостата | Немає |
| Оптимальний тиск води | до 4 атм. |
| Основні переваги | 1. Зносостійкість, 2. Довговічність в експлуатації, 3. Корозійна стійкість, 4. Термостійкість, 5. Елегантність форм, 6. Міцність та надійність, 7. Висока функціональність, 8. Використання якісних екологічно чистих матеріалів, 9. Економія води. |
| Поверхность | Глянцевая |
| Підключення змішувача | До водопроводу |
| Розмір душової лійки | ø 90мм |
| Система запобігання скручування шлангу | Є |
| Способ монтажа | Настенный |
| Тип | Настінний змішувач |
| Тип кріплення змішувача | Ексцентрики |
| Тип лійки | На 1 режим |
| Тип підведення води | Жорсткий |
| Форма лійки ручного душу | Кругла |
| Функция экономии воды | Є |
| Ширина змішувача, мм | 215 |
- Цена: 988 ₴




