влевовправо

Фекальний насос із підрібнювачем VOLKS WQ15-14G 1.5кВт
- В наличии
- Код: 8694900304190533
8 907 ₴
+380 (68) 489-79-98
- +380 (66) 422-50-06
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дренажно Фекальные Насосы для Выгребных Ям, Грязной и Чистой Воды
Устали от затопленных подвалов, погребов, выгребных ям ? Хотите автоматически осушить помещения? Дорого вызывать ассенизаторную машину ? Хватит терпеть неудобства! С функциональным насосами вы обеспечите комфортную выкачку фекалия, очистку ямы.
Зачем нужен насос ?
![]() |
Для самостоятельной очистки и выкачки — фекалия, грязной воды с подвалов, талый снег, небольшие бассейны. |
![]() |
Для вашего комфорта — теперь вам не обязательно будет вызывать спец технику, было б только электричество 220v |
Почему стоит заказать Насос в нашем интернет-магазине?
![]() |
Качество |
![]() |
Отличный напор воды |
![]() |
Производительность |
![]() |
Комплектация |
Наши Насосы это — Европейское качество за доступную цену!
Как заказать — Насос ?
Заказ на сайте или по телефону
068 48 97 998
066 98 73 228
093 42 04 283
Консультация менеджера
Бесплатно
Доставка товара
Новой Почтой Бесплатно
Оплата товара
при получении Заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Volks pumpe |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | VOLKS Pumpe |
| Вал ротора | Нержавіюча сталь |
| Вес | 21,0 кг |
| Вид | Занурювальний; Садовий |
| Висота напору, м | 18 метрів |
| Висота подачі, метри | 18 |
| Гарантія | 2 роки |
| Длина кабеля | 10 метрів |
| Довжина поплавкового вимикача, м | 0,5 метра |
| Діаметр напірного патрубка | 2 (50мм) |
| Діаметр патрубка для шланга | 50 мм |
| Захист сухого ходу | Є |
| Защита от перегрева | В окремому виносному блоці |
| Источник питания | Електромережа |
| ККД | 60% |
| Клас ізоляції обмотки | F |
| Класс | Побутовий |
| Класс защиты | IP68 |
| Количество фаз | Однофазний |
| Комплектация | Насос, тех. паспорт, гарантійний талон. |
| Корпус насосної частини | Чавун |
| Країна реєстрації бренда | Німеччина |
| Кількість робочих коліс | 1 |
| Максимальна глибина занурення під дзеркало води, м | 5 метрів |
| Максимальна кількість включень в годину | 20 пусків із рівними інтервалами. |
| Максимальна кількість обертів двигуна, об / хв | 2850 |
| Максимальна продуктивність, літри / хвилину | 350 |
| Максимальна продуктивність, м³ / год | 21 |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, ℃ | +40 ℃ |
| Максимальна щільність перекачуємої субстанції кг / м³ | 1500 г/м³ |
| Максимальная температура окружающей среды | +40 ℃ |
| Максимальний вміст мулу або піску | не більше 1500 г/м³ |
| Максимальний розмір частинок, мм | 65 мм |
| Материал рабочего колеса | Чугун |
| Матеріал корпуса | Чавун з антикорозійним покриттям |
| Механічні ущільнення | Кераміка і графіт |
| Монтаж насоса | Вертикальний |
| Назначение | Для вигрібної ями; Для відкачування каналізації; Для фекалій |
| Напруга, В | 220 В |
| Наявність автоматики | Є |
| Наявність зворотнього клапана | Немає |
| Наявність подрібнювача | З подрібнювачем |
| Обмотка статора двигуна | Мідь |
| Основні переваги | Проста конструкція. Витривалий. |
| Охолодження насоса | 1 - За рахунок рідини, що перекачується. 2 - за рахунок маслонаповненої камери торцевого валу. |
| Потужність насоса, Ватт | 1500 |
| Потужність насоса, кВт | 1,5 кВт |
| Принцип действия | Вихровий |
| Продуктивність, л/хв | 350 л/хв |
| Продуктивність, м³/год | 21.0 м.куб/год |
| Режим работы | S1 (тривалий) |
| Робоче колесо | Вихревого типа |
| Тип | Фекальний; З поплавком |
| Тип двигателя | Двополюсний асинхронний з короткозамкнутим ротором |
| Тип подключения | Різьбовий |
| Частота, Гц | 50 Гц |
- Цена: 8 907 ₴










