влевовправо

Фекальний насос із підрібнювачем VOLKS V1300 DF 1,3 кВт
- В наличии
- Код: 8694900304190530
7 749 ₴
+380 (68) 489-79-98
- +380 (66) 422-50-06
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дренажно Фекальные Насосы для Выгребных Ям, Грязной и Чистой Воды
Устали от затопленных подвалов, погребов, выгребных ям ? Хотите автоматически осушить помещения? Дорого вызывать ассенизаторную машину ? Хватит терпеть неудобства! С функциональным насосами вы обеспечите комфортную выкачку фекалия, очистку ямы.
Зачем нужен насос ?
![]() |
Для самостоятельной очистки и выкачки — фекалия, грязной воды с подвалов, талый снег, небольшие бассейны. |
![]() |
Для вашего комфорта — теперь вам не обязательно будет вызывать спец технику, было б только электричество 220v |
Почему стоит заказать Насос в нашем интернет-магазине?
![]() |
Качество |
![]() |
Отличный напор воды |
![]() |
Производительность |
![]() |
Комплектация |
Наши Насосы это — Европейское качество за доступную цену!
Как заказать — Насос ?
Заказ на сайте или по телефону
068 48 97 998
066 98 73 228
093 42 04 283
Консультация менеджера
Бесплатно
Доставка товара
Новой Почтой Бесплатно
Оплата товара
при получении Заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Volks pumpe |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Защита от перегрева | Вбудований в насос |
| Тип | Фекальний; З поплавком |
| Материал рабочего колеса | Чугун |
| Бренд | VOLKS Pumpe |
| Основні переваги | Проста конструкція. Витривалий. |
| Комплектация | Насос, тех. паспорт, гарантійний талон. |
| Вид | Занурювальний; Садовий |
| Гарантія | 2 роки |
| Назначение | Для вигрібної ями; Для відкачування каналізації; Для фекалій |
| Країна реєстрації бренда | Німеччина |
| Кількість робочих коліс | 1 |
| Потужність насоса, кВт | 1,3 кВт |
| Висота подачі, метри | 10 |
| Висота напору, м | 10 метрів |
| Длина кабеля | 8 метрів |
| Продуктивність, м³/год | 21.0 м.куб/год |
| Максимальна продуктивність, літри / хвилину | 350 |
| Потужність насоса, Ватт | 1300 |
| Максимальна продуктивність, м³ / год | 21 |
| Продуктивність, л/хв | 350 л/хв |
| Діаметр напірного патрубка | 2 (50мм) |
| Количество фаз | Однофазний |
| Источник питания | Електромережа |
| Максимальний вміст мулу або піску | не більше 1500 г/м³ |
| Тип двигателя | Двополюсний асинхронний з короткозамкнутим ротором |
| Обмотка статора двигуна | Мідь |
| Клас ізоляції обмотки | F |
| Напруга, В | 220 В |
| Механічні ущільнення | Кераміка і графіт |
| Принцип действия | Вихровий |
| Робоче колесо | Вихревого типа |
| Максимальна глибина занурення під дзеркало води, м | 5 метрів |
| Максимальна кількість обертів двигуна, об / хв | 2850 |
| ККД | 60% |
| Максимальна кількість включень в годину | 20 пусків із рівними інтервалами. |
| Класс | Побутовий |
| Охолодження насоса | 1 - За рахунок рідини, що перекачується. 2 - за рахунок маслонаповненої камери торцевого валу. |
| Вал ротора | Нержавіюча сталь |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, ℃ | +40 ℃ |
| Класс защиты | IP68 |
| Корпус насосної частини | Нержавійка |
| Частота, Гц | 50 Гц |
| Режим работы | S1 (тривалий) |
| Матеріал корпуса | Чавун та Нержавійка |
| Максимальний розмір частинок, мм | 60 мм |
| Наявність подрібнювача | З подрібнювачем |
| Діаметр патрубка для шланга | 50 мм |
| Захист сухого ходу | Є |
| Тип подключения | Різьбовий |
| Довжина поплавкового вимикача, м | 0,5 метра |
| Монтаж насоса | Вертикальний |
| Максимальна щільність перекачуємої субстанції кг / м³ | 1500 г/м³ |
| Наявність зворотнього клапана | Немає |
| Наявність автоматики | Є |
- Цена: 7 749 ₴









