влевовправо

Насос Dongyin 777400 Центробіжний 0.18кВт H 30(23)м Q 45(30)л/хв Ø80мм 20м кабелю (3SEm1,8/7)
- Нет в наличии
- Код: 777400
4 593 ₴
+380 (68) 489-79-98
- +380 (66) 422-50-06
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Насосы для Скважин и Колодцев
Устали от нестабильной подачи воды, или не хотите носить воду ведрами? Хотите автономное водоснабжения дома? Хватит терпеть неудобства! С функциональным насосом вы обеспечите себя водой в доме или на даче, а огород стабильным поливом.
Зачем нужен насос для скважины или колодца?
![]() |
Для бесперебойной подачи воды со скважины или колодца — для полива огорода, водоснабжения дачи, наполнения емкости водой. |
![]() |
Для вашего комфорта — теперь вам в любое время будет доступна вода, было б только электричество 220v |
Почему стоит заказать Насос в нашем интернет-магазине?
![]() |
Качество |
![]() |
Отличный напор воды |
![]() |
Производительность |
![]() |
Комплектация |
Наши Насосы это — Европейское качество за доступную цену!
Как заказать насос для полива со скважины или колодца?
Заказ на сайте или по телефону
068 48 97 998
066 98 73 228
093 42 04 283
Консультация менеджера
Бесплатно
Доставка товара
Новой Почтой Бесплатно
Оплата товара
при получении Заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dongyin |
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| Защита от перегрева | Вбудована у насос |
| Тип | Із вбудованим конденсатором; Без пульта |
| Материал рабочего колеса | Технополімер |
| Бренд | Dongyin |
| Основні переваги | Підвищена стійкість до зношування основних вузлів. Можливість глибокого водозабору із артезіанських свердловин. Підвищена потужність та продуктивність. Із вбудованим конденсатором. Абсолютно безшумна робота. |
| Комплектация | Насос, кабель живлення, муфта термозбіжна (термомуфта) тех. паспорт, гарантійний талон. |
| Вид | Занурювальний |
| Гарантія | 2 роки |
| Назначение | Для свердловини; Для поливу |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Кількість робочих коліс | 7 |
| Потужність насоса, кВт | 0,18 кВт |
| Висота подачі, метри | 30 |
| Висота напору, м | 30 метрів |
| Длина кабеля | 20 метрів |
| Продуктивність, м³/год | 1,8 м.куб/год |
| Максимальна продуктивність, літри / хвилину | 45 |
| Потужність насоса, Ватт | 180 |
| Максимальна продуктивність, м³ / год | 2.7 |
| Продуктивність, л/хв | 30 л/хв |
| Діаметр напірного патрубка | 1" (дюйми) |
| Количество фаз | Однофазний |
| Источник питания | Електромережа |
| Максимальний вміст мулу або піску | 1500 г/м3 |
| Тип двигателя | Асинхронний двигун з короткозамкненим ротором и "Плаваючими" робочими колесами. |
| Обмотка статора двигуна | Мідна |
| Клас ізоляції обмотки | F |
| Напруга, В | 220 В |
| Механічні ущільнення | Кераміка / Графіт |
| Принцип действия | Відцентровий; Багатоступінчастий |
| Робоче колесо | Відцентрового типу |
| Максимальна глибина занурення під дзеркало води, м | 60 метрів |
| Максимальна кількість обертів двигуна, об / хв | 2850 |
| Діаметр насоса | 75мм (3 дюйми) |
| ККД | 70% |
| Максимальна кількість включень в годину | 30 пусків із рівними інтервалами |
| Класс | Побутовий |
| Охолодження насоса | За рахунок маслозаповненої камери та тепловіддачі |
| Вал ротора | Нержавійка |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, ℃ | +35 ℃ |
| Класс защиты | IP68 |
| Матеріал напірного патрубка | Латунь |
| Підшипник в нижній частині двигуна | Радіально - опорний |
| Корпус насосної частини | Нержавійка |
| Частота, Гц | 50 Гц |
| Режим работы | S1 (тривалий) |
| Матеріал корпуса | Нержавійка |
| Підшипник в верхній частині двигуна | Радіальний |
- Цена: 4 593 ₴









